Прејди на содржината

Категорија:1915: Разлика помеѓу преработките

Додадени 33 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1915
с (r2.7.2) (Бот Менува: kk:Санат:1915 жыл)
с (r2.6.5) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1915)
[[be:Катэгорыя:1915]]
[[be-x-old:Катэгорыя:1915]]
[[bg:Категория:1915 година]]
[[bs:Kategorija:1915]]
[[br:Rummad:1915]]
[[bg:Категория:1915 година]]
[[ca:Categoria:1915]]
[[cs:Kategorie:1915]]
[[os:Категори:1915]]
[[is:Flokkur:1915]]
[[it:Categoria:Eventi del 1915]]
[[he:קטגוריה:1915]]
[[jv:Kategori:1915]]
8.502

уредувања