Махмуд II: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 1 бајт ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: sk:Mahmud II.
с (r2.5.4) (Бот Менува: sh:Mahmud II)
с (r2.7.1) (Бот Менува: sk:Mahmud II.)
[[az:II Mahmud]]
[[be:Махмуд II]]
[[bg:Махмуд II]]
[[bs:Mahmud II]]
[[br:Mahmut II]]
[[bg:Махмуд II]]
[[ca:Mahmut II]]
[[cs:Mahmut II.]]
[[ru:Махмуд II]]
[[simple:Mahmud II]]
[[sk:MahmúdMahmud II.]]
[[ckb:مەحموودی دووەم]]
[[sr:Махмуд II]]
24.517

уредувања

Прегледник