Разлика помеѓу преработките на „Џовани Бокачо“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 6 бајти ,  пред 9 години
с
с (r2.7.1) (Бот Додава: an:Giovanni Boccaccio)
с (r2.7.1) (Бот Менува: th:โจวันนี บอกกัชโช)
[[sv:Giovanni Boccaccio]]
[[tl:Giovanni Boccaccio]]
[[th:โจวันนี บอกกัชโช]]
[[th:จิโอวานนิ โบคคาชโช]]
[[tr:Giovanni Boccaccio]]
[[uk:Джованні Бокаччо]]
24.517

уредувања

Прегледник