Љубисав Иванов - Ѕинго: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
 
 
{{Македонија-биогполитичар-никулец}}
 
[[Категорија:Македонски политичари]]

Прегледник