Телевизија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 57 бајти ,  пред 10 години
с
с (r2.6.5) (Бот Додава: ks:ٹٮ۪لِوِجَن)
с (r2.7.1) (Бот Додава: got:𐍆𐌰𐌹𐍂𐍂𐌰𐍃𐌰𐌹𐍈𐌰𐌽)
[[be:Тэлебачанне]]
[[be-x-old:Тэлебачаньне]]
[[bg:Телевизия]]
[[bs:Televizija]]
[[br:Skinwel]]
[[bg:Телевизия]]
[[ca:Televisió]]
[[cv:Телекурăм]]
[[gan:電視]]
[[ki:Terebiceni]]
[[got:𐍆𐌰𐌹𐍂𐍂𐌰𐍃𐌰𐌹𐍈𐌰𐌽]]
[[hak:Thien-sṳ]]
[[xal:Телеүзгдл]]
[[ks:ٹٮ۪لِوِجَن]]
[[kk:Телевидение]]
[[ky:Телекөрсөтүү]]
[[sw:Televisheni]]
[[ku:Televîzyon]]
[[ky:Телекөрсөтүү]]
[[lad:Televizyón]]
[[la:Televisio]]
4.506

уредувања

Прегледник