Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Географски портали“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2) (Бот Брише: de:Kategorie:Portal (Geographie)
с (r2.7.1) (Бот Менува: zh-yue:Category:地理指南)
с (r2.7.2) (Бот Брише: de:Kategorie:Portal (Geographie))
[[bg:Категория:Портал География]]
[[cs:Kategorie:Geografické portály]]
[[de:Kategorie:Portal (Geographie)]]
[[en:Category:Geography portals]]
[[es:Categoría:Wikipedia:Portales de geografía]]
11.372

уредувања

Прегледник