Разлика помеѓу преработките на „Абуџа“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 20 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: cv:Абуджа
с (r2.7.1) (Бот Додава: kk:Абуджа)
с (r2.7.1) (Бот Додава: cv:Абуджа)
[[be:Горад Абуджа]]
[[be-x-old:Абуджа]]
[[bg:Абуджа]]
[[bo:ཨ་པུ་ཅ།]]
[[bs:Abuja]]
[[br:Abuja]]
[[bg:Абуджа]]
[[ca:Abuja]]
[[cv:Абуджа]]
[[cs:Abuja]]
[[cy:Abuja]]
[[kk:Абуджа]]
[[rw:Abuja]]
[[ky:Абужа]]
[[sw:Abuja]]
[[kg:Abuja]]
[[ht:Abouja]]
[[ky:Абужа]]
[[mrj:Абуджа]]
[[la:Abugia]]
86.434

уредувања

Прегледник