Разлика помеѓу преработките на „Џовани Пјерлуиџи де Палестрина“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2) (Бот Додава: eu:Giovanni Pierluigi da Palestrina
с (r2.7.1) (Бот Додава: ar, be, bg, ca, cs, cy, da, de, el, eo, es, et, fi, fr, gl, he, hr, hu, id, is, it, ja, ko, la, lij, nl, nn, no, oc, pl, pt, ro, ru, sh, simple, sk, sl, sr, sv, th, uk, zh)
с (r2.7.2) (Бот Додава: eu:Giovanni Pierluigi da Palestrina)
[[es:Giovanni Pierluigi da Palestrina]]
[[eo:Giovanni Pierluigi da Palestrina]]
[[eu:Giovanni Pierluigi da Palestrina]]
[[fr:Giovanni Pierluigi da Palestrina]]
[[gl:Giovanni Pierluigi da Palestrina]]
109.264

уредувања

Прегледник