Прејди на содржината

Хелена (Монтана): Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: mr:हेलेना, मोंटाना
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: bs:Helena, Montana)
с (r2.7.1) (Бот Менува: mr:हेलेना, मोंटाना)
[[lmo:Helena, Montana]]
[[mg:Helena, Montana]]
[[mr:हेलेना, माँटानामोंटाना]]
[[nl:Helena (Montana)]]
[[ja:ヘレナ (モンタナ州)]]
24.517

уредувања