Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Ilija“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
 
|}--[[User:Kiril Simeonovski|Kiril Simeonovski]] <small>([[User talk:Kiril Simeonovski|разговор]])</small> 03:36, 4 јуни 2011 (CEST)
 
== Прегледување на промени ==
Здраво. Вашите промени се прегледани, а поради Вашите корисни уредувања Ве направив уредувач, со што отсега па натаму сите Ваши придонеси ќе бидат автоматски прегледувани. Уверен сум дека ќе ја оправдате довербата и натаму. Поздрав и пријатно уредување.--[[User:Kiril Simeonovski|Kiril Simeonovski]] <small>([[User talk:Kiril Simeonovski|разговор]])</small> 10:12, 29 декември 2011 (CET)

Прегледник