Разлика помеѓу преработките на „Никола Саркози“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: lad:Nicolas Sarkozy
с (r2.7.2) (Бот Додава: kk:Николя Саркози)
с (r2.7.1) (Бот Додава: lad:Nicolas Sarkozy)
[[bcl:Nicolas Sarkozy]]
[[bi:Nicolas Sarkozy]]
[[bg:Никола Саркози]]
[[bo:ནི་ཀོ་ལ་ས་ར་ཀོ་ཟི།]]
[[bs:Nicolas Sarkozy]]
[[br:Nicolas Sarkozy]]
[[bg:Никола Саркози]]
[[ca:Nicolas Sarkozy]]
[[cs:Nicolas Sarkozy]]
[[sw:Nicolas Sarkozy]]
[[ku:Nicolas Sarkozy]]
[[lad:Nicolas Sarkozy]]
[[la:Nicolaus Sarkozy]]
[[lv:Nikolā Sarkozī]]
24.517

уредувања

Прегледник