Разлика помеѓу преработките на „Исток“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 14 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: su:Wétan
с (r2.6.3) (Бот Додава: sn:Mabvazuva)
с (r2.7.1) (Бот Додава: su:Wétan)
[[ba:Көнсығыш]]
[[be-x-old:Усход]]
[[bg:Изток]]
[[bo:ཤར་ཕྱོགས།]]
[[bs:Istok]]
[[br:Reter]]
[[bg:Изток]]
[[ca:Est]]
[[ceb:Sidlakan]]
[[simple:East]]
[[sk:Východ (svetová strana)]]
[[cu:Въстокъ]]
[[sl:Vzhod]]
[[cu:Въстокъ]]
[[so:Bari (Jiho)]]
[[sr:Исток]]
[[sh:Istok]]
[[su:Wétan]]
[[fi:Itä]]
[[sv:Öster]]
86.434

уредувања

Прегледник