Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1289 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Decès en 1289
с (r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Decès en 1289)
[[la:Categoria:Mortui 1289]]
[[new:पुचः:१२८९य् मदुगु]]
[[ja:カテゴリCategory:1289年没]]
[[no:Kategori:Dødsfall i 1289]]
[[oc:Categoria:Decès en 1289]]
[[pl:Kategoria:Zmarli w 1289]]
[[pt:Categoria:Mortos em 1289]]
58.155

уредувања

Прегледник