Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Егејско Море“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2) (Бот Додава: fa:الگو:دریای اژه
с
с (r2.7.2) (Бот Додава: fa:الگو:دریای اژه)
[[Категорија:Навигациски шаблони по регион|Егејско Море]]
[[en:Template:Aegean Sea]]
[[fa:الگو:دریای اژه]]
[[uk:Шаблон:Егейське море]]
</noinclude>
1.229

уредувања

Прегледник