Самостојна видеоигра: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Менува: simple:Single-player video game)
с (r2.6.4) (Бот Менува: ru:Однопользовательская игра)
[[pl:Gra jednoosobowa]]
[[pt:Jogo eletrônico para um jogador]]
[[ru:ОдиночнаяОднопользовательская игра]]
[[simple:Single-player video game]]
[[sk:Hra jedného hráča]]
127.214

уредувања

Прегледник