Апостол Тома: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 25 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: nds:Thomas (Apostel)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.4) (Бот Менува: th:โธมัสอัครทูต)
с (r2.7.1) (Бот Додава: nds:Thomas (Apostel))
[[nn:Apostelen Tomas]]
[[pms:Tomà (apòstol)]]
[[nds:Thomas (Apostel)]]
[[pl:Tomasz Apostoł]]
[[pt:São Tomé (apóstolo)]]
86.434

уредувања

Прегледник