Разлика помеѓу преработките на „20 септември“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 22 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: ilo:Septiembre 20
с (r2.7.1) (Бот Менува: kk:20 қыркүйек)
с (r2.7.2) (Бот Додава: ilo:Septiembre 20)
[[be-x-old:20 верасьня]]
[[bcl:Septyembre 20]]
[[bg:20 септември]]
[[bs:20. septembar]]
[[br:20 Gwengolo]]
[[bg:20 септември]]
[[ca:20 de setembre]]
[[cv:Авăн, 20]]
[[io:20 di septembro]]
[[ig:September 20]]
[[ilo:Septiembre 20]]
[[bpy:সেপ্টেম্বর ২০]]
[[id:20 September]]
5.636

уредувања

Прегледник