Swiss International Air Lines: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.4) (Бот Додава: diq:Swiss International Air Lines
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: als:Swiss)
с (r2.6.4) (Бот Додава: diq:Swiss International Air Lines)
[[tr:Swiss International Havayolları]]
[[vi:Swiss International Air Lines]]
[[diq:Swiss International Air Lines]]
[[zh:瑞士國際航空]]
6.131

уредување

Прегледник