Разлика помеѓу преработките на „Клод Моне“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 26 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: pnb:کلاڈ مونے
с (Бришење на "ClaudeMonet.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:Jameslwoodward|Jameslwoodw...)
с (r2.7.1) (Бот Додава: pnb:کلاڈ مونے)
[[be:Клод Манэ]]
[[be-x-old:Клёд Манэ]]
[[bg:Клод Моне]]
[[bo:ཁ་ལའོ་ཊ་མོ་ནེ།]]
[[bs:Claude Monet]]
[[br:Claude Monet]]
[[bg:Клод Моне]]
[[ca:Claude Monet]]
[[cs:Claude Monet]]
[[uz:Claude Monet]]
[[pag:Claude Monet]]
[[pnb:کلاڈ مونے]]
[[nds:Claude Monet]]
[[pl:Claude Monet]]
86.434

уредувања

Прегледник