Разлика помеѓу преработките на „Откровение на Јован“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: ko:요한 계시록
с (r2.7.1) (Бот Менува: ko:요한 계시록)
[[ast:Apocalipsis]]
[[be:Кніга Апакаліпсіс]]
[[bg:Откровение на Йоан]]
[[bar:Offnbarung vom Johannes]]
[[bs:Otkrivenje]]
[[bg:Откровение на Йоан]]
[[ca:Apocalipsi]]
[[cs:Zjevení Janovo]]
[[fur:Libri de Apocalìs]]
[[hak:Khí-sṳ-liu̍k]]
[[ko:요한 묵시록계시록]]
[[hy:Հայտնություն Հովհաննեսի]]
[[hr:Otkrivenje]]
24.517

уредувања

Прегледник