Категорија:1560: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 19 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1560
с (r2.7.1) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1560)
с (r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1560)
[[ms:Kategori:1560]]
[[new:पुचः:१५६०]]
[[ja:カテゴリCategory:1560年]]
[[no:Kategori:1560]]
[[nn:Kategori:1560]]
[[sk:Kategória:1560]]
[[sl:Kategorija:Leto 1560]]
[[sh:Kategorija:1560]]
[[fi:Luokka:1560]]
[[sv:Kategori:1560]]
5.636

уредувања

Прегледник