Категорија:1597: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 19 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1597
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1597)
с (r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1597)
[[ms:Kategori:1597]]
[[new:पुचः:१५९७]]
[[ja:カテゴリCategory:1597年]]
[[no:Kategori:1597]]
[[nn:Kategori:1597]]
[[sk:Kategória:1597]]
[[sl:Kategorija:Leto 1597]]
[[sh:Kategorija:1597]]
[[fi:Luokka:1597]]
[[sv:Kategori:1597]]
5.636

уредувања

Прегледник