Разлика помеѓу преработките на „Пророк“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 44 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ta:இறைவாக்கினர்
с (Бот Менува: kk:Пайғамбар)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ta:இறைவாக்கினர்)
[[arc:ܢܒܝܐ]]
[[az:Peyğəmbər]]
[[br:Profed]]
[[bg:Пророк]]
[[br:Profed]]
[[ca:Profeta]]
[[cs:Prorok]]
[[sv:Profet]]
[[tl:Propeta]]
[[ta:இறைவாக்கினர்]]
[[th:ผู้เผยพระวจนะ]]
[[tr:Peygamber]]
86.434

уредувања

Прегледник