Разлика помеѓу преработките на „Кајмакчалан“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 68 бајти ,  пред 8 години
дополнување на линковите на различни јазици, ко ситна поправка
с
(дополнување на линковите на различни јазици, ко ситна поправка)
[[Категорија:Грчко-македонска граница]]
 
[[bg:Каймакчалан]]
[[en:Kajmakčalan]]
[[fr:Kajmakčalan]]
 
[[nn:Kaimakkhalan]]
[[pl:Kajmakczałan]]
 
[[ru:Каймакчалан]]
 
[[sr:Кајмакчалан]]
27

уредувања

Прегледник