Разлика помеѓу преработките на „Стоунхенџ“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 23 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: pnb:سٹونہنج
с (r2.6.5) (Бот Менува: az:Stounhenç)
с (r2.7.1) (Бот Додава: pnb:سٹونہنج)
[[ba:Стоунхендж]]
[[be:Стоўнхендж]]
[[bg:Стоунхендж]]
[[bs:Stonehenge]]
[[br:Stonehenge]]
[[bg:Стоунхендж]]
[[ca:Stonehenge]]
[[cs:Stonehenge]]
[[nrm:Stonehenge]]
[[oc:Stonehenge]]
[[pnb:سٹونہنج]]
[[pl:Stonehenge]]
[[pt:Stonehenge]]
86.434

уредувања

Прегледник