Петок: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 21 бајт ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: haw:Pō‘alima
с (r2.7.2+) (Бот Додава: nso:Labohlano)
с (r2.7.1) (Бот Додава: haw:Pō‘alima)
 
[[Категорија:Денови од седмицата]]
 
[[nso:Labohlano]]
 
[[af:Vrydag]]
[[xal:Басң өдр]]
[[ko:금요일]]
[[haw:Pō‘alima]]
[[hy:Ուրբաթ]]
[[hi:शुक्रवार]]
[[sc:Chenàbura]]
[[sco:Friday]]
[[nso:Labohlano]]
[[sq:E premtja]]
[[simple:Friday]]
24.517

уредувања

Прегледник