Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Класична механика“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (r2.7.1) (Бот Додава: az:Kateqoriya:Klassik mexanika)
[[ms:Kategori:Mekanik klasik]]
[[nl:Categorie:Klassieke mechanica]]
[[ja:Categoryカテゴリ:古典力学]]
[[no:Kategori:Klassisk mekanikk]]
[[nn:Kategori:Klassisk mekanikk]]
[[sk:Kategória:Klasická mechanika]]
[[sl:Kategorija:Klasična mehanika]]
[[sr:Категорија:Класична механика]]
[[sh:Kategorija:Klasična mehanika]]
[[fi:Luokka:Klassinen mekaniikka]]
34.422

уредувања

Прегледник