Прејди на содржината

Пикардија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 33 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: xmf:პიკარდია
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: en:Picardy (region))
с (r2.7.2) (Бот Додава: xmf:პიკარდია)
[[mg:Picardie]]
[[mr:पिकार्दी]]
[[xmf:პიკარდია]]
[[ms:Picardy (wilayah)]]
[[nl:Picardië]]
5.636

уредувања