Разлика помеѓу преработките на „Ѓумушхане (покраина)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: ko:귀뮈쉬하네 주
с (r2.7.1) (Бот Додава: ko:귀뮈슈하네 주)
с (r2.7.1) (Бот Менува: ko:귀뮈쉬하네 주)
[[fa:استان گوموش‌خانه]]
[[fr:Gümüşhane (province)]]
[[ko:귀뮈슈하네귀뮈쉬하네 주]]
[[hy:Գյումյուշխանե (նահանգ)]]
[[id:Provinsi Gümüşhane]]
4.506

уредувања

Прегледник