Самостојна видеоигра: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2) (Бот Менува: simple:Single-player video game
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Менува: ru:Одиночная игра)
с (r2.7.2) (Бот Менува: simple:Single-player video game)
[[pt:Jogo eletrônico para um jogador]]
[[ru:Одиночная игра]]
[[simple:Single -player video game]]
[[sk:Hra jedného hráča]]
[[fi:Yksinpeli]]

Прегледник