Илко Стефановски: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Брзо додавање категорија Битолчани (со користење на HotCat)
(Создадена страница со: {{Инфокутија за личност | име = Илко Стефановски | портрет = | px = 180п | ...)
 
с (Брзо додавање категорија Битолчани (со користење на HotCat))
{{наводи}}
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Стефановски, Илко}}
 
[[Категорија:Битолчани]]

Прегледник