Прејди на содржината

Категорија:1434: Разлика помеѓу преработките

Додадени 37 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1434
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Санат:1434 жыл)
с (r2.7.1) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1434)
[[os:Категори:1434]]
[[is:Flokkur:1434]]
[[it:Categoria:Eventi del 1434]]
[[jv:Kategori:1434]]
[[ka:კატეგორია:1434]]
[[ms:Kategori:1434]]
[[new:पुचः:१४३४]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1434年]]
[[no:Kategori:1434]]
[[nn:Kategori:1434]]
24.517

уредувања