Разлика помеѓу преработките на „Седмица“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 21 бајт ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: xmf:მარა
с (r2.7.2) (Бот Додава: bo:གཟའ་འཁོར།)
с (r2.7.2) (Бот Додава: xmf:მარა)
[[be-x-old:Тыдзень]]
[[bh:सप्ताह]]
[[bg:Седмица]]
[[bo:གཟའ་འཁོར།]]
[[bs:Sedmica]]
[[br:Sizhun]]
[[bg:Седмица]]
[[ca:Setmana]]
[[cv:Эрне]]
[[ml:ആഴ്ച]]
[[mr:आठवडा]]
[[xmf:მარა]]
[[arz:اسبوع]]
[[ms:Minggu]]
5.636

уредувања

Прегледник