Операција Барбароса: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Менува: bg:Барбароса (операция)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: be-x-old:Плян Барбароса)
с (r2.7.1) (Бот Менува: bg:Барбароса (операция))
[[be:План Барбароса]]
[[be-x-old:Плян Барбароса]]
[[bg:Барбароса (операция)]]
[[bs:Operacija Barbarossa]]
[[bg:Операция Барбароса]]
[[ca:Operació Barbarroja]]
[[cs:Operace Barbarossa]]
24.517

уредувања

Прегледник