Разлика помеѓу преработките на „1000-ти“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 3 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: en:1000s (decade)
с (r2.7.2) (Бот Додава: an, ar, ast, be-x-old, br, bs, ca, cv, cy, da, de, en, eo, es, et, eu, fa, fi, fr, gan, gd, hr, hu, id, io, it, ja, jv, ka, ko, kv, la, lt, mr, ms, nl, no, nrm, pt, qu, ro, ru, scn, simple, sk, sl, sq, sr, su, sv, sw,...)
с (r2.7.1) (Бот Менува: en:1000s (decade))
[[de:1000er]]
[[et:1000. aastad]]
[[en:1000–10091000s (decade)]]
[[es:Años 1000]]
[[eo:1000-aj jaroj]]
24.517

уредувања

Прегледник