Категорија:1597: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 37 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1597
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Санат:1597 жыл)
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1597)
[[os:Категори:1597]]
[[is:Flokkur:1597]]
[[it:Categoria:Eventi del 1597]]
[[he:קטגוריה:1597]]
[[jv:Kategori:1597]]
[[ms:Kategori:1597]]
[[new:पुचः:१५९७]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1597年]]
[[no:Kategori:1597]]
[[nn:Kategori:1597]]
127.214

уредувања

Прегледник