Категорија:Починати во 1520-тите: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.5.1) (Бот Додава: sh:Kategorija:Umrli 1520-ih
с (r2.6.4) (Бот Додава: sl:Kategorija:Umrli v 1520. letih)
с (r2.5.1) (Бот Додава: sh:Kategorija:Umrli 1520-ih)
[[lv:Kategorija:1520. gados mirušie]]
[[ms:Kategori:Kematian 1520-an]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1520年代没]]
[[nn:Kategori:Døde i 1520-åra]]
[[ro:Categorie:Decese în anii 1520]]
[[sk:Kategória:Úmrtia v 20. rokoch 16. storočia]]
[[sl:Kategorija:Umrli v 1520. letih]]
[[sh:Kategorija:Umrli 1520-ih]]
[[fi:Luokka:1520-luvulla kuolleet]]
[[sv:Kategori:Avlidna 1520-talet]]
59.415

уредувања

Прегледник