Разлика помеѓу преработките на „Организирање“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 15 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: is:Samtök
с (r2.7.1) (Бот Додава: su:Yayasan Kebudayaan Rancage)
с (r2.7.1) (Бот Додава: is:Samtök)
[[az:Təşkilat]]
[[map-bms:Organisasi]]
[[bs:Organizacija]]
[[bg:Организация]]
[[bs:Organizacija]]
[[ca:Entitat]]
[[cs:Organizace]]
[[hr:Organizacija]]
[[id:Organisasi]]
[[is:Samtök]]
[[it:Organizzazione]]
[[he:ארגון]]
86.434

уредувања

Прегледник