Рефрен: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.6.7) (Бот Менува: an:Estrebiello; козметички промени
с (r2.7.1) (Бот Додава: an:Estrebillo)
с (r2.6.7) (Бот Менува: an:Estrebiello; козметички промени)
 
[[Категорија:Фигури (стилистика)]]
 
[[Категорија:Музички термини]]
 
[[an:EstrebilloEstrebiello]]
[[ca:Tornada]]
[[cs:Refrén]]
2.347

уредувања

Прегледник