Категорија:Починати во 1111 година: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.4) (Бот Додава: sh:Kategorija:Umrli 1111.
с (r2.6.4) (Бот Додава: sh:Kategorija:Umrli 1111.)
[[arz:تصنيف:وفيات 1111]]
[[new:पुचः:११११य् मदुगु]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1111年没]]
[[no:Kategori:Dødsfall i 1111]]
[[nn:Kategori:Døde i 1111]]
[[sl:Kategorija:Umrli leta 1111]]
[[sr:Категорија:Умрли 1111.]]
[[sh:Kategorija:Umrli 1111.]]
[[fi:Luokka:Vuonna 1111 kuolleet]]
[[sv:Kategori:Avlidna 1111]]
127.176

уредувања

Прегледник