Прејди на содржината

Тамил Наду: Разлика помеѓу преработките

Додадени 3 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Менува: sa:तमिऴ्‌नाडु
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: af:Tamil Nadu)
с (r2.7.1) (Бот Менува: sa:तमिऴ्‌नाडु)
[[qu:Tamil Nadu]]
[[ru:Тамилнад]]
[[sa:तमिऴ्‌नाडु]]
[[sa:तमिळ्नाडु]]
[[simple:Tamil Nadu]]
[[sk:Tamilnádu]]
24.517

уредувања