Прејди на содржината

Медицина: Разлика помеѓу преработките

Додадени 33 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: mn:Анагаах ухаан
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: fo:Læknafrøði)
с (r2.7.1) (Бот Додава: mn:Анагаах ухаан)
[[ms:Perubatan]]
[[mwl:Medecina]]
[[mn:Анагаах ухаан]]
[[my:ဆေးပညာ]]
[[nah:Tīciyōtl]]
24.517

уредувања