Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1209 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Mortos em 1209
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:Mga namatay han 1209)
с (r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Mortos em 1209)
[[la:Categoria:Mortui 1209]]
[[new:पुचः:१२०९य् मदुगु]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1209年没]]
[[no:Kategori:Dødsfall i 1209]]
[[oc:Categoria:Decès en 1209]]
[[pl:Kategoria:Zmarli w 1209]]
[[pt:Categoria:Mortos em 1209]]
[[ro:Categorie:Decese în 1209]]
[[ru:Категория:Умершие в 1209 году]]
34.422

уредувања

Прегледник