Разлика помеѓу преработките на „Т (кирилица)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 10 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Бот Брише: ky:Т
с (r2.7.1) (Бот Додава: et:Т)
с (r2.7.2+) (Бот Брише: ky:Т)
[[av:Т]]
[[ba:Тт]]
[[br:T (kirillek)]]
[[bg:Т]]
[[br:T (kirillek)]]
[[cv:Т]]
[[cs:Т]]
[[it:Т (cirillico)]]
[[ka:Т]]
[[ky:Т]]
[[ht:Т]]
[[lbe:Т]]
43.100

уредувања

Прегледник