Разлика помеѓу преработките на „Арнем“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 1 бајт ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: li:Arnhem
с (r2.5.1) (Бот Додава: et:Arnhem)
с (r2.7.1) (Бот Менува: li:Arnhem)
[[be:Горад Арнем]]
[[be-x-old:Арнэм]]
[[br:Arnhem]]
[[bg:Арнем]]
[[br:Arnhem]]
[[ca:Arnhem]]
[[cs:Arnhem]]
[[lb:Arnhem]]
[[lt:Arnhemas]]
[[li:ArnemArnhem]]
[[mr:आर्नहेम]]
[[ms:Arnhem]]
4.506

уредувања

Прегледник