Разлика помеѓу преработките на „Паралово“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
| име=Паралово
| општина=[[Општина Новаци]]
| популација=24
| поштенски број=
| надморска височина=1046
Анонимен корисник

Прегледник