Разлика помеѓу преработките на „Стокхолм“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.5.1) (Бот Менува: sq:Stokholmi
с (r2.7.2) (Бот Додава: ak:Stockholm)
с (r2.5.1) (Бот Менува: sq:Stokholmi)
[[be:Горад Стакгольм]]
[[be-x-old:Стакгольм]]
[[bg:Стокхолм]]
[[bar:Stockholm]]
[[bo:སི་ཏོག་ཧོ་ལིམ།]]
[[bs:Stockholm]]
[[br:Stockholm]]
[[bg:Стокхолм]]
[[ca:Estocolm]]
[[cv:Стокгольм]]
[[sco:Stockholm]]
[[stq:Stockholm]]
[[sq:StockholmStokholmi]]
[[simple:Stockholm]]
[[sk:Štokholm]]
59.415

уредувања

Прегледник