Пентархија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 9 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: de:Pentarchie (Europa)
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.6.4) (Бот Менува: de:Pentarchie (Europa))
[[Категорија:Христијанство]]
 
[[de:Pentarchie (Europa)]]
[[en:Pentarchy]]
[[es:Pentarquía]]
863

уредувања

Прегледник