Прејди на содржината

Куско (регион): Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот Менува: es:Departamento del Cuzco
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Менува: es:Departamento del Cusco)
с (Бот Менува: es:Departamento del Cuzco)
[[de:Cusco (Region)]]
[[en:Cuzco Region]]
[[es:Departamento del CuscoCuzco]]
[[fr:Région de Cuzco]]
[[id:Region Cusco]]
85.496

уредувања