1580-ти: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 29 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: zh-min-nan:1580 nî-tāi
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:1580 nga dekada)
с (r2.7.2) (Бот Додава: zh-min-nan:1580 nî-tāi)
[[an:Anyos 1580]]
[[ast:Años 1580]]
[[zh-min-nan:1580 nî-tāi]]
[[be:1580-я]]
[[be-x-old:1580-я]]
9.219

уредувања

Прегледник